Krovinių birža | Transporto birža | Krovinių gabenimas

Kasdien aktualūs krovinių ir transporto pasiūlymai!

Sandėliavimo birža – naujos galimybės transporto sektoriaus dalyviams

Transport_Fotolia_M_Mixage

Transport_Fotolia_M_Mixage

Krovinių ir transporto biržų Europoje lyderė TimoCom iš arti pažįsta savo klientus, gerai jaučia transporto rinkos pulsą, į jį atidžiai įsiklauso. Tai leidžia generuoti naujas idėjas ir, pasitelkus geriausius specialistus, kurti novatoriškus produktus bei funkcijas – XXI amžiaus vežėjų, ekspeditorių, logistų kasdienius pagalbininkus.

TimoCom krovinių ir transporto biržos vartotojai, kurių šiandien yra apie 85 tūkst., nuolat susitinka virtualioje erdvėje. Čia kroviniai randa vežėjus, o vežėjai – krovinius. Kasdien iki 300 tūkst. pasiūlymų! TimoCom vartotojai, be to, nemokamai naudojasi konkursų skelbimo platforma – tai galimybė per kelias minutes gauti visą informaciją apie Europoje skelbiamus vežimo konkursus ir juose dalyvauti, taip užsitikrinti pelningus ilgalaikius užsakymus.

Naujausias inovatyvus TimoCom produktas – sandėliavimo birža. Ji TimoCom vartotojams suteikia dar platesnes galimybes – bet kurioje aktualioje Europos vietovėje rasti ne tik krovinį ar vežėją, bet ir pasinaudoti moderniu sandėliu ar logistikos plotu. Tai reiškia papildomą galimybę lanksčiai veikti iškilus įvairioms kliūtims. Jau dabar birža kasdien siūlo iki 30 tūkst. sandėliavimo bei logistikos galimybių keturiasdešimtyje šalių. Sukurdama virtualią sandėliavimo biržą, TimoCom vartotojams užtikrino ištisą aktualių paslaugų kompleksą, kokio iki šiol rinkoje nebuvo.

Visas straipsnis apie sandėliavimo birža rasite čia

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: