Krovinių birža | Transporto birža | Krovinių gabenimas

Kasdien aktualūs krovinių ir transporto pasiūlymai!

Krovinių pagyvėjimas transporto rinkoje

Laisvi kroviniai, laisvas transportasKrovinių apyvarta pamažu didėja. Atrodo, kad ir vėl Velykinis verslas ir atšilęs oras paveikė pirmo ketvirčio pabaigoje Europos transporto rinką. Po kuklios šių metų pradžios, kai pirmaisiais mėnesiais buvo matomas krovinių nuosmukis, TimoCom transporto barometro balandžio mėnesio rodiklis aiškiai juda krovinių link.

2012 paskutinio ketvirčio, pradžioje juntamas teigiamas ekonomikos poslinkis vis dėlto nepateisino lauktų rezultatų. Žvelgiant atgal į gruodžio mėnesio krovinių – transporto rezultatus (48:52), naujieji metai prasidėjo gan vangiai 36% krovinių pasiūlymų, o tai visais 12-ka procentinių punktų žemiau nei, kad buvo praėjusį mėnesį. Tai, taip pat atitinka ir tuo metu vyravusią šaltos žiemos atmosferą, iš kurios kerų vis dar nesugeba atsibusti kelių transporto verslas. 31%, tai 5% mažiau nei kad buvo 2013, tokia maža krovinių dalis netgi pralenkė praėjusius metus.

Tačiau krovinių pasiūla vasario mėnesį nugrimzdo ypač žemai, pasiekdama visų laikų rekordus. Daugelyje Europos šalių šis mėnuo buvo charakterizuojamas kaip besitęsiantis sniego chaosas. Tuo pat metu, kai praeitais metais krovinių – transporto santykis buvo vos 32 prie 68, šis šių metų žiemos mėnuo užfiksavo 29 procentus krovinių, kas 3-mis procentais žemiau to kas buvo prieš metus. Tuo būdu Europos transporto rinkoje vis dar daug daugiau yra laisvo transporto, nei kad krovinių, kuriuos reiktų pervežti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Informacija

Paskelbta 16 balandžio, 2013, paskelbė kategorijoje Transpoto ir krovinių birža ir pažymėjo , , .
%d bloggers like this: